معرفی و بیوگرافی برند آرامیس

برند Aramis در سال 1964 توسط شرکت استی لادر، در زمینه محصولات عطر مردانه شکل گرفت. موفقیت این عطر به دلیل  نوآوری در ترکیبات خاص، از موفق ترین تولیدکنندگان عطر و ادکلن مردانه است که در مجموع موفق به تولید 26 عطرشد. در سال 1966 اولین محصول آن ساخته شد. برند آرامیس پیشگام در محصولات بهداشتی مردان است. نام این برند بر اساس شخصیت محبوب الکساندر دوما “رمان سه تفنگدار” نام‌گذاری شد.

این برند ترکیبی از چوب و رایحه‎های تند و کلاسیک دارد طرفداران آرامیس بر این باورند که  هرگز سبک آن قدیمی نمی‎شود. عطرهای آرامیس برای هر گروه سنی محصولی مناسب دارد که هنوز هم در دسترس است و این محصولات شامل عطر، ادو تویلت، افترشیو، صابون و شامپو بدن است. برند آرامیس همچنین تولید عطرهای مردانه و زنانه دیگر برندها مانند تامی هیلفیگر را هم انجام می‎دهد. برند Aramis در بازه زمانی 1966 تا 2013 دارای 27 محصول در کارنامه عطری خود است.

مستر نوز یا همان آقای بینی ( متخصص عطر ) مشغول به کار در Aramis برای عطریات، آقایان Bernard Chant, Ilias Ermenidis, Claude Delville, Raymond Matts, Edouard Flechier, Yves Tanguy and Jean-Claude Delville است.

معرفی و بیوگرافی برند آرامیس
معرفی و بیوگرافی برند آرامیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *