تقویت روحیه با بوی عطر

در این روز‌ها که بیشتر روز را درگیر کارهای بیرون از خانه هستیم، خستگی و استرس زود‌تر به سراغمان می‌آید و این استرس و خستگی باعث بدخلقیمان می‌شود. توصیه ما به شما این است برای جلوگیری از این اتفاق عطر بزنید.

تقویت روحیه با بوی عطر
تقویت روحیه با بوی عطر

بو کردن یک رایحه خوشبو بین شلوغی کار باعث می‌شود شما را مهربان‌تر کند تا با انرژی و نشاط بیشتری به کار‌هایتان برسید، در طول روز هر زمانی که احساس خستگی و کلافه بودن کردید به خودتان عطر بزنید زیرا باعث می‌شود اخلاقی مهربان‌تر در طول روز داشته باشید.

برای مهربان‌تر شدن اخلاقتان بهتر است سراغ ادکلن‎هایی با رایحه‌هایی بروید که بویی ترش و شیرین دارند تا درمیان اسانس‌هایی که به مشامتان می‌رسد احساس بهتری داشته باشید، از اصلی‎ترین درون‌مایه‌های این رایحه خوشبو شکوفه نارنج، شکوفه میوه گلابی و تمشک وحشی هستند. در کنار هم قرار گرفتن اسانس تمشک و نارنج شادابی و نشاطی را به شما منتقل می‌کند که از درون احساس آرامش خواهید کرد. زمانی که رایحه این عطر را بو می‌کنید احساس می‌کنید یک ظرف سالاد میوه تابستانی و خوشمزه را بو کرد‌ه‌اید.

تقویت روحیه با بوی عطر
تقویت روحیه با بوی عطر

اگر تحمل گرمای تابستان برای شما سخت است و از گرما کلافه و بداخلاق می‌شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم عصاره ترش و خنک لیموترش و مرکبات را بو کنید تا مهربان‌تر و خوش‌روتر شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *