دیویدف در دنیای عطر همچنان بی رقیب

عطر لوکس
Leather Blend

برند موفق دیویدف محصول جدید خود را با نام Blend Collection رونمایی کرد. مدتی بود که دیویدف با سابقه‎ی درخشان خود در مسیر کلکسیون داران کمی باز ماند، با معرفی عطر جدید خود، گویی که قصد دارد به جمع آنها بپیوندد و عطرهایی با رایحه‎های خاص تولید کند. این محصول از لحاظ کیفیت و ظاهر جزء محصولات لوکس محسوب می‎شود زیراکه مواد خام ترکیب شده در آن از موادی کمیاب است. این عطر لوکس در حجم 100میلی لیتر و به صورت EDP( ادو پرفیوم ) وارد بازار عطر شده است.

اولین عطر این مجموعه که با نام عطر Leather تولید شده است، در خانواده بویایی چرمی قرار می‎گیرد و عطری یونی محسوب می‎شود. Leather Blend، در نت آغازین خود رایحه‎ای تند و شیرین به همراه فلفل دارد. این نت در رویارویی با ترکیبات میانی کمتر حس می‎شود و طعم شیرین خود را به رایحه‌ای نرم، مخملی و کمی شیرین‎تر تغییر می‎دهد.

یکی از موارد جالب توجه در عطر Leather Blend حضور کهربا ( عنبر ) در نت میانی کار است که می‎تواند آمیزه‎ای جدید را در میان سایر محصولات از این قبیل به وجود آورد. در این نت عطر گل رز نیز به کار رفته است که با توجه به حضور چرم و کهربا بعید به نظر می‎رسد که بتواند رایحه‌ای غالب در این عطر داشته باشد.
نت پایانی نیز همان‎گونه که بایسته است، انتظار می‎رود رایحه سنگین چرم را در ترکیب با چوب پاپیروس داشته باشد.

کهربا
کهربا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *