عطرهایی با شیشه‎های رویایی

مارک جاکوبز (Marc jacobs) در سال 1963 در نیویورک ایالات متحده آمریکا به دنیا آمد. در سن هفت سالگی پدرش را از دست داد. مادرش هم که در بستر بیماری بود و توانایی مراقبت از فرزندش (مارک) را نداشت. مارک در سن نوجوانی به خانه پدربزرگش رفت و در دبیرستان هنر مشغول به تحصیل شد. او توانست با خلاقیت خود، حلقه طلای الیس را طراحی و جایزه بهترین دانش‎آموز طراح را از آن خود کند. او بعد از ادامه تحصیلاتش در دانشکده هنر در سال 1986 موفق به تاسیس برند خود شد. در سال 1991 جایزه انجمن مد به او اهدا شد و عنوان بهترین طراحی لوازم جانبی در سال‎های 98، 99، 2003و 2005 را تصاحب کرد.
مارک در رشته‎ی طراحی و دیزاین تحصیلات خود را به پایان رساند و شغل طراحی مد را انتخاب کرد. او سال‎های زیادی طراح خانه‎ی مد لوییس ویتون Louis vitton  بود و از اولین طراحان مدی که مبحث زیبایی در پوشش خیابانی را مطرح کرد، محسوب می‎شود. طراح مدی که با به کار بردن طرح‎های هنری خود در لباس و متعلقات مربوط به استایل افراد، طرح‌های زیبای طبیعی ایجاد می‎کند و اجناسی ویژه برای موقعیت‎های خاص به بازار مد جهان ارائه می‎کند.
ترکیب بسیاری از مواد: پارچه، رنگ، الگو و استایل با اجناس ویژه و خاص را در لباس‎ها و متعلقات آن به کار می‎برد که برای موقعیت‎های خاصی ساخته شده‎اند. اما آنچه نظر ما را به این برند جلب کرده است تنها برند لباس مردانه یا زنانه‎ی جاکوبز نیست، بلکه یکی از اکسسوارهای زیبایی، لطیف و زنانه این برند است، یعنی عطرهای بی‎نظیر با شیشه‎های رؤیایی آن….

عطرهایی با شیشه‎های رویایی
عطرهایی با شیشه‎های رویایی

رایحه‎هایی با عطر گل‎ و میوه، سبک و خودنما، با روحیه‌ای بی حد و حصر. انعکاسی از ترکیب ظرافت و زیبایی ویژه حس زنانگی که باید به آپشن هر اتومبیلی یا به محتویات هر کیف زنانه‌ای اضافه شوند. مارک با تولید عطر خارق‌العاده BANG در سال 2010 پا به دنیا و بازار عطر و ادکلن گذاشت. مارک با ظرافت و خلاقیت توانسته عطرهایی با زیباترین بطری‎ها را طراحی کند و به بازار ارائه دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *