فرار از خستگی و افسردگی به کمک بوی بنفش

فرار از افسردگی و خستگی روزانه را با عطرهای خنک و ترش تجربه کنید. در این مقاله سعی داریم عطرهایی را معرفی کنیم که ضعف و خستگی را از شما دور و حال شما را دگرگون می‌سازد. طبیعی است اگر از رایحه‎های جنس مخالف خوشتان بیاید اما فراموش نکنید که هرگز از رایحه‌های جنس مخالف استفاده نکنید. از آنجا که خصوصیات هر جنس در رایحه عطر مخصوص آن لحاظ شده و مواد شیمیایی به کار گرفته شده در رایحه‌ها نیز با فیزیولوژی بدن متناسب است، حتما باید از عطرهای در نظر گرفته شده برای همان جنس استفاده شود.

Thierry mugler
مارک «ماگلر» با رایحه این عطر رقابت را در میان رقیبان خود تنگاتنگ کرد. ماندگاری بالای رایحه عطر ماگلر را می‎توان رمز موفقیتش دانست. البته ناگفته نماند خوشبویی و ماندگاری دیگر عطرهای ماگلر زبانزد عطربازهای حرفه‌ای است. زنجبیل، گل شاه پسند، شکوفه لیمو، شکوفه نارنج و چوب سدر در کنار هم بویی متفاوت که ردپایی از بوی گلی، چوبی و تند را با هم دارد را ایجاد می‌کنند. ماندگاری این عطر بین 4 تا 6 ساعت است، خوب است از رایحه این عطر در محیط کار استفاده نکرده و بیشتر برای مناسبت‎های رسمی استفاده کنید.

ماندگاری بالای رایحه عطر ماگلر
عطر ماگلر

Jeanne lanvin couture
عطر لانوین دارای ترکیب پیچیده و شیک که نمونه جدیدتری از Jeanne lanvin است، در پوشش شیشه‌ای بنفش رنگ و زیبا روانه بازار شد. رایحه‎های میوه‌ای و گلی تشکیل دهنده‎ی بویی است، که برای مناسبت‌های رسمی پیشنهاد می‌شود. تمشک، گل صد تومنی، گل مگنولیا، گل بنفشه و شاتوت در سه سایز 50،30و 100 میل تولید شده است.

عطر لانوین
عطر لانوین

Vera Wang Princess Night
عطر ورا وانگ دارای رایحه‌ای شیک و مناسب افراد مشکل پسند، پر رمز و راز با ترکیبات عجیب و غریب گل یاس، توت وحشی، تمشک شیرین، هندوانه، گل رز، شکوفه پرتقال، شکر، وانیل و… است، رایحه‌ای که از دیگر رقیبان خود سوی سبقت را پیش گرفته است. ردپای ترکیبات متنوع ترش، شیرین و گلی رایحه این عطر مهر تایید خاص بودنش است و به حق هم بوی مدرن و متفاوت خواهد کرد.

عطر ورا وانگ
عطر ورا وانگ

Flower bomb viktor rolf for women
وقتی در عطر فلاور بومب را باز می‌کنید احساس می‎کنید در مکانی پر از گل قدم گذاشته‌اید، رایحه‎ای از شکوفه، گل‎های تازه یاسمن، ارکیده و لیلیوم در کنار بوی نعناع هندی است که بویی شیرین و شرقی را به وجود می‎آورد. این عطر در 3 سایز50،30 و 100 میل تولید شده است. بهترین موقعیت برای استفاده از این عطر، مناسبت‌های نیمه رسمی است.

عطر فلاور بومب
عطر فلاور بومب

Belle D`Opium
عطر اوپیوم عطری با ساختاری کاملا پیچیده و خاص است که ایو سن لارن روانه بازار کرده است. ترکیباتی مثل هلو، فلفل سفید، زنبق، یاسمن و صندل در کنار هم معجون خوشبویی را به شما هدیه می‎کند، که می‌توانید این عطر را در 3 سایز 50،30 و 90 میل خریداری کنید.

عطر اوپیوم
عطر اوپیوم

Lancome tresor midnight rose
رایحه‎ی لانکوم رمانتیک برگرفته از بوی شکوفه گل رز سیاه است که برای استفاده در مناسبت‎های رسمی پیشنهاد می‎شود. لانکوم با این عطر تلاش کرده است یکی از مطلوب‎ترین رایحه‎های عشق را تولید کند. ترکیب شکوفه یاس، وانیل در کنار توت سیاه و مشک سفید، بویی شیرین و کاملا خاص را برای افراد شیک‌پوش به مشام می‎رساند.

مطلوب‎ترین رایحه‎های عشق
رایحه‎ی لانکوم رمانتیک

Nina by Nina Ricci
عطر نینا ریچی دارای عصاره لیموترش است که حس تازگی و نشاط را به شخص القا می‎کند. در ترکیبات ساخت آن از گل صد تومانی، توت خاردار هندی، عطر بادام سوخته و وانیل هم استفاده می‎شود که در پایان با چوب درخت سیب، سدر و مشک حس مطبوعی را انتقال می‎دهد. ریچی دارای مخلوطی است که بهتر است برای مکان‎های رسمی‎تر استفاده شود.

عطر نینا ریچی
عطر نینا ریچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *