عطرهای خنک تابستانی

عطر و ادکلن از نیازهای اصلی فصل گرم تابستان است، نیازی که اغلب در این فصل علاوه بر کمک به رفع بوی بد بدن، باعث ایجاد خنکی و طراوت در فرد می‎شود. شما هم مثل همه‎ی افراد دوست دارید که در فصل تابستان در محیط کار و منزل بوی خوش‎تان به مشام برسد و قطعا دوست ندارید که خاطره‎‎ای با بوی بد در ذهن دوستان و اطرافیانتان ثبت کنید. به همین دلیل به استفاده‎ی عطر و ادوکلن و انواع خشبوکننده‌ها روی می‎آورید. اما توجه داشته باشید که هر عطری را در تابستان استفاده نکنید. در این مقاله نکاتی در مورد عطرهای تابستانی به شما ارائه داده می‎شود:

در فصل گرم تابستان خوب است، بیشتر سمت رایحه‌های تلخ و سرد با بوی خنک و ترش بروید تاعطرتان ماندگاری بیشتری داشته باشد. همچنین در روزهای گرم تابستان برای تداعی صبح‌های باران خورده و بوی برگ درختان سراغ رایحه‎هایی که در آن از اسانس چوب سدر، کاج و عطر شکوفه‎های پرتقال و گریپ فروت استفاده می‎شود، بروید. از مزایای مهم استفاده از رایحه‎ها و عطرهای خنک در تابستان، باز شدن ذهن و رفع خستگی ناشی از گرما است. همانطور که در روزهای گرم تابستان، یک دوش خنک حالتان را جا می‎آورد، استفاده از عطرهای خنک و ترش هم همین حس را القاء می‎کند. از نظر روانشناسی، بوهایی که از اطراف به مشام می‌رسد، مهم‎ترین عامل در تداعی خاطره‎های تلخ یا دلنشین محسوب می‎شوند.

عطرهای خنک در تابستان
عطرهای خنک تابستانی

عطر خنک عطری است که در شما احساس طراوت و دلچسبی ایجاد کند. انتخاب عطر تابستانی اصلا سخت نیست. کافی است عطر یا ادکلنی را انتخاب کنید که با باز کردن در آن و بوییدنش احساس برخورد نسیم ملایم و دلنشین بهاری با پوست را به شما القاء کند. در روزهای گرم تابستان، تمام طول روز به طور یکسان رایحه‌ دلنشین داشتن انتظار زیادی است. البته رایحه‎ی عطری که در همان زمان به خود اسپری کرده اید، به اندازه‎ی کافی پخش می‎شود.  دقیقا به همین دلیل است که شما در فصل تابستان بیشتر از هر فصل دیگری رایحه عطر اطرافیان‎تان را حس می‎کنید. تنها راه ماندگاری عطرهای تابستانی، فقط استمرار در استفاده از ادکلن است. در غیر اینصورت هر نوع عطر و ادکلنی دردمای بالای هوا از بین می‌رود.

ماندگاری عطرهای تابستانی
عطر خنک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *