عطر گرلن با رایحه وانیل

ژاک گرلن به عنوان ادای احترام به داستان عشق افسانه‎ای بین امپراطورشاه جهان و همسرش ممتاز محل، عطر شالیمار را در سال 1925 تولید کرد. شاه جهان قبل از امپراطوری نام خود را شاهزاده خرم انتخاب کرده بود. با توجه به افسانه بیست ساله که شاهزاده خرم با یک دختر جوان و زیبارویی، به نام Arjumand  آشنا شده بود.

جهت آشنایی بیشتر با این عطر، ویدئو زیر را تماشا کنید:

از این رو او بنای زیبایی ساخت، به عشق همسرش ممتاز محل آنجا را تاج محل نام‌گذاری کرد که به معنی کاخ جواهر است. پس از عروسی، شاهزاده، و ممتاز تفکیک ناپذیر بودند، در جنگ و در صلح است. ممتاز محل 13 کودک به شاه جهان داده بود و در هنگام تولد فرزند 14 خود در سن 39 سالگی درگذشت، مرگ او شاه جهان را ویران کرد. تاج محل در حافظه‎ی تاریخ خود، عشق شاه جهان و همسرش را عشق فنا ناپذیر ساخته بود.
شالیمار، نام یکی از باغ‎‎های مورد علاقه ممتاز محل بود. یکی از بهترین عطرهایی است که تاکنون فروش عالی داشته است و سحر و جادوی غیر قابل انکاری دارد. عطر گرلن شالیمار از رایحه شیرین مرکبات و وانیل برخوردار است. لیمو و ترنج، یاسمن، گل رز، دانه تونکا، وانیل، زنبق، گل حنا پرو و کهربا خاکستری از زیر مجموعه‎ رایحه‎ی این عطر است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *