معرفی و بیوگرافی برند هالستون ( Halston )

در سال 1970، Roy Halston Frowick (روی هالستون فرویک)، خانه مد Halston (هالستون) را تاسیس نمود. Halston ساخت کلاه و تغییر لباس های مادر و خواهر خود را از زمانی که بچه بود آغازکرد. در سال 1957 مقاله ی کوتاهی در روزنامه در مورد کلاه، شوق باز کردن فروشگاه را در او ایجاد کرد. Halston (هالستون) در همان سال به نیویورک مهاجرت کرد و برای چندین طراح کار کرد که در نهایت به طراح کلاه سر برای Bergdorf Goodman (برگدرف گودمن) تبدیل شد.
در مورد استعداد او صحبت های بسیاری میشد. هالستون در اوایل سال 1960 خلاقیت خود را توسط ستاره های هالیوودی از Lauren Hutton (لورن هاتن)، Elizabeth Taylor (الیزابت تیلور)، Lauren Bacall (لورن بیکال)، Bianca Jagger  (بیانکا جگر)، Liza Minelli (لیزا مینلی) و دیگران مورد نمایش قرار داد. Halston می دانست که راه اندازی یک برند با نام خودش ممکن است سودآور باشد و توانست برای مدی که در همه زمینه ها برای زنان ساخته شده بود مجوز بگیرد. او توانست درسال 1974 اولین عطر خود را با همکاری یک طراح بطری به نام Elsa Peretti (السا پرتی) تولید و به بازار عرضه کند. منبع: www.halston.com
Halston Classic اولین عطر زنانه ای بود که در سال بعد با نام تجاری Halston تولید شد. این عطر از بوی دانه های گل تشکیل شده که بیش از 3 دهه مورد علاقه طرفداران خود قرار گرفته است. محصول دیگر این برند عطر مردانه 1-12Halston بود که در سال 1976 تولید شد. در سال 1980 عطر 101Halston برای مردان و عطر Halston Couture  برای زنان تولید شد. پس از گذشت یک وقفه در سال 1990 عطر Unbound برای زنان و در سال بعد عطر Unbound برای مردان به بازار عرضه شد.

معرفی و بیوگرافی برند هالستون
معرفی و بیوگرافی برند هالستون

در سال 2010 عطرشرقی Woman Amber که عطری شرین، کهربایی و ارزشمند بود تولید شد. برند Halston در بازه زمانی 1974 تا 2010، 15 عطر و ادکلن (ادوکلن) را در کارنامه عطری خود به ثبت رسانیده است. مستر نوز یا همان آقای بینی (متخصص عطر) مشغول به کار دربرند Halston برای طراحی عطر هالستون عبارتند از:

•    IliasErmenidi
•    Harry Fremont
•    Carlos Benaim
•    Vincen Marcello
•    Max Gavarry
•    Patricia Bilodeau


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *