چگونه برای خانم‌ها عطر انتخاب کنیم

هنگام انتخاب عطر برای دیگران باید از علایق و سلیقه شخصی فرد مورد نظر مطلع باشید. بنابراین وقت بگذارید تا از روحیه و سلیقه او آگاهی پیدا کنید، تا بتوانید عطری را خریداری کنید که مورد پسند او باشد.

انتخاب عطر
چگونه برای خانم‌ها عطر انتخاب کنیم

انتخاب عطر:

1- توجه داشته باشید که روزهایش را چه‌طور می‎گذراند. زنان شاغل که معمولا ساعت‎های زیادی را همراه با همکاران در اداره می‎گذرانند، به عطرهای لطیف علاقه دارند که بر روی پوست استعمال می‎شوند مانند بوی لطیف مشک یا رایحه ملایم گل‎ها. یک زن فعال که زمان زیادی را در محیط بیرون است، به احتمال زیاد به رایحه‎های تازه و طبیعی مانند عطر ملایم مرکبات یا رایحه اقیانوس که برای مردان و زنان استعمال می‎شود علاقه بسیاری دارد و بسیار لذت می‎برد. زنی که بیشتر از محیط خانگی و زندگی خانوادگی لذت می‎برد، به عطرهای عمیق علاقه‎مند است که نشان‎دهنده شخصیت و عادت‌های اوست، مانند بوی استوایی شیرین یا عطر قوی کهربا.

2- علاقه‌های او را به خاطر داشته باشید. اگر بانوی شما به دنبال افتتاح گالری‎ها و تماشای نمایش‎های انتخابی موزیکال است، به عطرهای منحصر به فرد و تند علاقه‌مند است. به طور مثال عطر تند شرقی انتخاب مناسبی برای اوست. برای دخترهای اجتماعی که علاقه‌مندی آنها خرید، مهمانی و کنسرت راک است، هرگز نباید با انتخاب یک عطر ملایم با رایحه‎ای میوه‌ای مانند تمشک شیرین دست به انتخاب اشتباه بزنید. اگر همسر زندگی شما فردی بالغ و جاافتاده است و به آشپزی و کتاب‌های خوب علاقه‌مند است، بوی ملایم گل‌ها و عطرهایی با رایحه خوارکی را مد نظر داشته باشید همچون عطر سنبل و وانیل.

3- به سن توجه کنید. خانم‌های جوان و نوجوانان ممکن است عاشق بویی باشند که هنرپیشه محبوب یا ستاره پاپ مورد علاقه‌شان استفاده می‎کنند. بانویی که در دهه‌های سی عمر خود به سر می‎برد. معمولا جذب عطرهای هم دوره خود می‎شود که توسط طراحان محبوب تولید شده است در حالی که زنان جاافتاده‌تر ممکن است طرفدار عطرهای کلاسیکی باشند که به بوی همیشگی و آشنای آنها تبدیل شده است.

انتخاب شما باید منعکس‏‎کننده بوهای مورد علاقه او باشد. اگر درحال انتخاب و خرید عطر برای فرد خاصی هستید، مهم این است ادکلن یا عطری را انتخاب کنید که او دوست داشته باشد نه اینکه موردپسند شما باشد. برای انتخاب بهتر می‎توانید به عطرهایی که او در حال حاضر استفاده می‎کند توجه کنید و از عطرهایی که می‎دانید دوست دارد ایده بگیرید. به طور مثال، اگر از صابون‎های کلاسیک معطر با یک رایحه ملایم استفاده می‎کند، احتمالا طرفدار عطری است که ملایم، شیرین و مقاومت ناپذیر باشد مثل واریته‌های مختلف گل‌ها و میوه‎ها.

پیشنهاد می‎شود که این ویدئو را تماشا کنید تا عطر و رایحه موردنظر خود را به راحتی انتخاب کنید:

از محصولات آرایشی مورد استفاده خانم‎ها هم می‎توان به رایحه مورد پسندشان پی‌برد. اگر بانوی مورد نظر شما، کلکسیونی از محصولات آرایشی زیبایی با رایحه وانیل، دارچین و زنجبیل استفاده می‎کند، پس طرفدار عطرهای گرم با بوهای خوراکی است. اگر خانه او پر از بوی گل‌هایی است که از خوشبوکننده‌های هوا یا نرم کننده پارچه و لباس متصاعد می‎شود، حتما عطرهای یاس، یاسمن یا رز مورد پسند اوست.

چگونه برای خانم‌ها عطر انتخاب کنیم
چگونه برای خانم‌ها عطر انتخاب کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *