معرفی و بیوگرافی برند بالماسو(Balmaso)

پایه‌های اصلی برند Balmaso کیفیت و بهترین بودن است. با این دو اصل رضایتمندی مشتریانش را افزایش داده است. خاص بودن از ویژگی بازر این برند است.

بیوگرافی برند بالماسو(Balmaso)
بیوگرافی برند بالماسو(Balmaso)

مواد تشکیل دهنده رایحهٔ عطرهای بالماسو از متریالی است که در سراسر جهان انتخاب شده است. برند Balmaso به بالا‌ترین استانداردهای کیفیت در شم خلاقیت خود متعهد است بنابراین استراتژی تولید خود را بر روی کنترل فرآیند تولید از تحقیق و توسعه تا محصول نهایی متمرکز می‌کند. برند Balmaso، چهار محصول در کارنامه عطر و ادکلن خود دارد که عبارتند از :

Balmaso SILVER ،Balmaso BLACK ،Balmaso GOLDو Balmaso WHITE. ویژگی‌های بارز، ایده‌های جدید از مردانگی، تجسم از ظرافت بی‌پیرایه، تعادل عطر و بوی تازه، رایحه‌های پر جنب و جوش با نتهای گرم است که نشان دهنده حس خوش اعتماد به نفس است. ترکیب سنتی با حسی مدرن و رایحه‌ای فریبنده، جوهر تقطیر طبیعت و تبدبل آن به یک اکسیر خالص تابنده سرلوحهٔ کار این کمپانی است.

تاریخچه این برند تمام تعاریف برگرفته از خود برند است. تمامی مشتریان از این عطر راضی هستند و سرمایهٔ این عطر مشتریانش هستند. شایعه‌ای جالب در مورد این عطر ایرانی بودن آن است، که در نوع خود قابل توجه است و شاید بعد از عطرهای ایرانی-عربی، این برند در نوع خود اولین عطر لوکس ایرانی باشد. از این برند حرف‌های تازه‌ای می‌شنویم و شاید در سطح جهان به معروفیت برسد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *