معرفی و بیوگرافی برند بانانا ریپابلیک (Banana Republic)

برند Banana Republic از زیر مجموعه برندGAP است که یک مارک پوشاک امریکایی است. گپ در مجموعه خود مارک‌های زیادی دارد که بانانا ریپابلیک یکی از مارک‌های چندگانه این شرکت بزرگ است.

 بیوگرافی برند بانانا ریپابلیک (Banana Republic)
بیوگرافی برند بانانا ریپابلیک (Banana Republic)

مارک‌های هم خانواده‌اش عبارتند از: Old Navy، Athleta وPiper Lime Banana Republic اصلی توسط مل و پاتریشیا زیگلر در سال 1978 راه اندازی شد. Gap در سال 1983 برند Banana Republic را خرید و خط تولید آن را به پوشاک شیک و مجلل تبدیل کرد. برند Old Navy را در سال 1994برای پوشاک قیمت مناسب افتتاح کرد. در سال 2006 برند Piper Lime برای لاین کفش‌هایش راه اندازی کرد و در آخر در سال 2009 برای لاین پوشاک ورزشی خانم‌ها برند Athleta را تاسیس کرد.

امروزه شرکت Gap، دارای بیش از3100 فروشگاه در سراسر جهان است که 500 تای آن‌ها در سراسر ایالات متحده، 26 تا در کانادا وجود دارند. همچنین چندین فروشگاه در آسیا، خاورمیانه و اروپا در حال گسترش است. عطرهای Banana Republic با همکاری شرکت Inter Parfums اولین عطر خود را برای خانم‌ها و آقایان با مضمون «کلاسیک»، در سال 1995 وارد بازار کردند. برند Banana Republic در بازه زمانی 1995 تا 2013 دارای 23 محصول در کارنامه عطری خود است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *