معرفی و بیوگرافی برند امرداد (AMORDAD)

در سال 2009کمپانی امرداد در زمینه‌ی تولید عطر و ادکلن راه‌اندازی شد. AMORDAD به معنی ماندگاری است. این واژه در زبان فارسی سمبلی از یک فرشته‌ای است که از تمام گل‌ها و گیاهان روی زمین محافظت می‌کرده است.

بیوگرافی برند امرداد (AMORDAD)
بیوگرافی برند امرداد (AMORDAD)

این کمپانی با هدف رسیدن به قدرت‌های بزرگ در زمینه‌ی تولیدعطر به سمت یک تغییر جدید برای پیشگیری از ساخت عطرهای تقلبی و تکراری توسط متقلبان، قدم برداشت و محصولات خود را در جهت بهبودی و موفقیت‌های چشمگیری هدایت کرد. در داخل جعبه‌ی هر محصول امرداد یک عدد Registration Card موجود است که در پشت آن عدد 10 رقمی درج شده است. مشتریان و خریداران محصولات امرداد می‌توانند جهت اطمینان از جنس خریداری شده به سایت www.amordadfragrance.com مراجعه کنند و بعد از وارد کردن آن شماره‌ی 10 رقمی در قسمت ” ثبت محصول ” از اصل بودن آن خاطر جمع شوند. امرداد اولین کمپانی‌ای بوده که این سیستم را اجرایی کرد. از دیگر ویژگی‌های ممتاز این کمپانی تست عطرها بر روی Blotter های مخصوص برای متقاضیان است.

بیوگرافی برند امرداد (AMORDAD)
بیوگرافی برند امرداد (AMORDAD)

این بلاترها دارای جنسی خنثی هستند و از پر بوقلمون تهیه شده‌اند به همین دلیل در برابر رایحه مقاوم بوده، بوی آن را ثابت نگه می‌دارد و مدت زمان ماندگاری عطر را برای مشتری ثابت می‌کند. کمپانی امرداد بهترین‌های خود را در زمینه‌ی ارائه محصولات در سبک و استایلی مجلل و طراحی‌های شگفت‌آور برای تکریم مشتری‌ها انجام می‌دهد. قدرت فریبندگی عطرهای این برند توصیف نشدنی بوده به طوری که می‌توانند به راحتی افراد مختلف با احساسات گوناگون را مجذوب خود کنند. امرداد در بازه‌ی زمانی 2009 تا 2014 دارای 13 عطر و ادکلن در کارنامه‌ی عطری خود است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *