معرفی و بیوگرافی برند آنتونیوپوگ ( Antonio Puig )

در سال 1914 یک شرکت حمل و نقل بین المللی برند Antonio Puig را در اسپانیا راه‎اندازی کرد. این شرکت همچنان کاملا خانوادگی است و تمرکز اصلی آن تولید و عرضه‎ی محصولات زیبایی و عطر است. در سال 1940 اولین تولید این کمپانی به نام عطر AGUA Lavanda Piug  (برای مشاهده و خرید عطر AGUA Lavanda Piug می توانید به آدرس www.amazon.com مراجعه نمایید.) معرفی و وارد بازار عطر شد و دفتر مرکزی این شرکت به بارسلونا منتقل گردید و تا امروز هم در آنجا مانده است.

بیوگرافی برند آنتونیو پوگ ( Antonio Puig )
بیوگرافی برند آنتونیو پوگ ( Antonio Puig )

چهار پسر آنتونیو راه پدرشان را ادامه دادند و آن را به ارث بردند و بعدها دو نفر از فرزندان، متخصص عطر و دو نفر دیگر در مدیریت روابط سازمانی آن کمپانی به فعالیت خود ادامه دادند. در سال 1960 توسعه این برند آغاز شد. گروهی از افراد با استعداد که قادر به ارتقاء ارزش این شرکت خانوادگی بودند در آنجا مشغول به کار شدند واصل مهم در این شرکت بهبود کیفیت محصولات، با ایجاد آزمایشگاه‎های عطر و لوازم آرایشی بوده است. این شرکت همچنین با آزمایشگاه‎های دیگر در زمینه تحقیقات و طراحی صنعتی محصولات خود شروع به همکاری کرد و اولین همکاری خارجی آنها در سال 1959 در ایالات متحده آمریکا با پاکو روبان صورت گرفت و در ادامه کارخانه محصولات مراقبت پوستی در Chartres فرانسه راه‌اندازی شد.

درسال 1980 با امضای قرارداد با کارولینای هررا برای ایجاد بازار، این برند به مرز موفقیت بزرگی رسید. در اواخر دهه 1990 اتفاق مهمی در این صنعت رخ داد، یکی از اولین عطر افراد مشهور و معروف به celebrities تولید و رایحه شخصی را پایه‌گذاری کرد و توافق‎نامه‌ای بین آنتونیو باندراس و شرکت Puig بسته شد که باعث رشد و درخشش هر چه بیشتر کسب و کار این شرکت شد. در ادامه این فعالیت در سال 1998 همکاری خود را با عطر برند نیناریچی آغاز کرد. در سال 1999 محصولات عطری، لوازم آرایشی و مد در قالب یک شرکت هولدینگ به نام Puig Beauty & Fashion قرار گرفت و مدیریت اجرایی شرکت به یکی از اعضای نسل سوم سپرده شد و دیگر اعضای شرکت در فرآیند تصمیم‎گیری شرکت می‎کردند. پس از چندی با برندهای محبوب اسپانیایی قرارداد بسته شد که پرادا از مهمترین آنها بوده است. یکی دیگر از عطرهای سلبریتی که باعث موفقیت این برند شده است شکیرا بوده است. در سال 2009 مجوز توافقنامه‎ای برای معرفی عطر جدید والنتینو Valentino را امضا کرد و یکی از آخرین موفقیت آنها بدست آوردن اکثریت سهام خانه مد Jean Gaultier بوده است. Puig یک سازنده متخصص و حرفه‌ای در ایجاد، تغییر و ترجمه برندهای مد و عطر جهان است! برند Puig در بازه زمانی 1940 تا 2006 دارای 30 محصول در کارنامه عطری خود است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *