معرفی و بیوگرافی برند کلوین کلاین

برند Calvin klein توسط کلوین کلاین با نام اختصاری C.K ( سی کی )، در سال 1960 در زمینه مد، لباس، جواهرات و عطر راه‌اندازی شد. کلوین کلاین فارغ التحصیل دانشکده طراحی، با طراحی و تولید پوشاک زنانه، خط تولید پوشاک ورزشی را افتتاح کرد و در سال 1981 اولین محصولات مراقبت از پوست این شرکت، راه اندازی شد. در همان سال با راه اندازی خط تولید عطر، کلوین کلاین وارد دنیای عطر و ادکلن شد و با معرفی عطرهای Eternity و Obsession موفقیت خوبی را کسب کرد. این برند جوایز بسیاری کسب کرد.

شورای طراحان مد و لباس آمریکا در سال 1982 اولین جایزه را به Calvin klein دادند و دومین و سومین جایزه را در سال‌های 83 و 86 به این برند موفق اعطا کردند. همچنین Calvin klein در سه سال پیاپی، سال‎های 73 و 74و 75 جایزه Coty به عنوان جوان‎ترین طراح مد و در سال 93 جایزه CDFA را برای طراحی پوشاک زنانه و مردانه را دریافت کرد. برند Calvin Klein در بازه زمانی 1978 تا 2013 دارای 95 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود است.

معرفی و بیوگرافی برند کلوین کلاین
معرفی و بیوگرافی برند کلوین کلاین

مستر نوز یا همان آقای بینی ( متخصص عطر ) مشغول به کار در برند Calvin klein برای طراحی عطر و ادکلن کلوین کلاین عبارتند از : Sophie Labbe, Ann Gottlieb, Rodrigo Flores-Roux, Ellen Molner, Bruno Jovanovic, Jean-Marc Chaillan, Loc Dong, Carlos Benaim, Alberto Morillas, Harry Fremont, IFF, Richard Herpin, Pierre Wargnye, Yves Cassar, Pascal Gaurin, Caroline Sabas, Honorine Blanc, Pierre Negrin, Steve Demercado, Sophia Grojsman, Jacques Cavallier, Clement Gavarry, Dominique Ropion, Coty, Thierry Wasser, Givaudan, Jean Guichard, Bob Slattery and Rene Morgenthaler.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *