معرفی و بیوگرافی برند کنلی ( Canali )

کنلی برند ایتالیایی است که مربوط به مد مردانه است. موسس این برند برادران جیووانی و Giacomo Canali هستند. این برند در سال 1934 راه‌اندازی شد. تمرکز اصلی آنها طراحی و تولید لباس مردانه بوده و با مشارکت و حمایت دیگر اعضای خانواده برادران Canali موفق به افزایش فروش و شهرت برند خود شدند. آنها به سرعت به یک برند با کیفیت، که بر بازارهای مد مردانه ایتالیایی بسیار تاثیر گذار بود، تبدیل شدند. برند Canali تا قبل از دهه 1980 موفق شده بود، 60 ٪ از محصولات خود را به کشورهای دیگر صادر کند.

بیوگرافی برند کنلی ( Canali )
بیوگرافی برند کنلی ( Canali )

Canali در اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی فروشگاه‎هایی باز کرده است. این برند در زمینه مد مردان به شهرت بالایی رسیده است. محصولاتی مانند شلوار، لباس، کت و لوازم جانبی همچنین عطر به موفقیت‎های آن افزود. در سال 2005 اولین مجموعه عطر کنلی تحت برند کنلی، با نام Canali Men وارد بازار خرید عطر شد.

این ادکلن با ترکیبات بویایی شامل پرتقال، نارنج، جوز، آناناس، گشنیز، پرتقال ماندارین، سیب، ترنج، هل، شکوفه پرتقال، زنبق، بنفشه، یاسمن، چرم، زنبق، چوب صندل، دانه تونکا، مشک، خس خس و سدر ، چوب سدر و چوب صندل و ترکیبات چوبی کنلی توسط پیر برد تولید شد.

بیوگرافی برند کنلی ( Canali )
بیوگرافی برند کنلی ( Canali )

Summer Night دومین عطر کنلی، در همان سال در پی موفقیت ادکلن کنلی مردانه عرضه گشت. یک محصول کاملا عاشقانه با ترکیبات بویایی، ماندارین، ترنج، گشنیز، هل، جوز، سیب، آناناس، خربزه، شکوفه پرتقال، یاسمن، زنبق دره، چرم، مشک، خس خس، دانه تونکا، مشک خزه بلوط وارد بازار شد. برند Canali در بازه زمانی 2005 تا 2009 دارای 7 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *