معرفی و بیوگرافی برند چوپارد(chopard)

چوپارد خانه طلا و جواهرات و یک برند ساعت سازی سوئیسی است که در سال 1860 در شهر کوچک Sonvillier سوئیس توسط Louis-Ulysse Chopard تاسیس شد.

بیوگرافی برند چوپارد(chopard)
بیوگرافی برند چوپارد(chopard)

این شرکت به دلیل کیفیت و قابلیت اطمینان به محصولاتش به سرعت شهرت یافت تا اینکه لوئیس پل، پسر موسس آن، در سال 1921 افتتاح شعبه دوم را، همراه با جابجایی دفتر مرکزی شرکت انجام داد. با انتقال این شرکت به ژنو، در سال 1937 پایتخت ساعت سازی دنیا به معروفیت جهانی رسید. در سال 1943 پسر بزرگ پل، آندره چوپارد مدیریت این شرکت را بر عهده گرفت. چوپارد با میراث غنی خانوادگی خود که‌‌ همان تولید بهترین ساعت‌ها بود، به شرکت Karl Scheufele از یک خانواده ساعت سازی آلمان اشاره کرد.

بیوگرافی برند چوپارد(chopard)
بیوگرافی برند چوپارد(chopard)

چوپارد با همکاری Scheufele رشد بی‌نظیری را تجربه کرد و با مدرنیته شدن و گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات، این شرکت با تولید جواهرات ظریف و زیبا معروف شد. برند چوپارد در سال 1998 همچنین با همکاری جشنواره فیلم کن و جایزه نخل طلایی «نخل طلایی» طراحی‌های خود را گسترش داد همچنین حامی مالی جوایز بهترین بازیگران مرد و زن سال در جشنواره کن نیز بود. در سال 1992 چوپارد، با همکاری شرکت « LOREAL» با وارد کردن اولین عطر خود تحت برند چوپارد وارد دنیای عطر و ادکلن شد. اولین عطر این شرکت، کلکسیونی از عطرهای شیرین و محبوب زنانه به نام Casmir، در سال 1992 بود که بعد از آن اولین ادکلن مردانه نیز، با نام Heaven، در سال 1994 وارد بازار شد. برند چوپارد با تولید یک سری عطر با بطری شبیه به یک سنگ جواهر (برای مثال، Wish در سال 1999) موفقیت‌های بسیاری را از آن خود کرد. برند Chopard در بازه زمانی 1992 تا 2013 دارای 28 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود است.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *