معرفی عطر بلک افغان

عطر و ادکلن زنانه و مردانه بلک افغان (Black Afgano) از برند جدید التاسیس ناسوماتو، عطری برای زنان و مردان خاص پسند بوده و صرفا برای آن‎ دسته از افرادی که دوستدار رایحه‎ای سنگین، جذاب و دودی هستند مناسب است. در بطری شیشه‌ای با مایعی دودی رنگ و با درب چوبی، به دنیای عطر و ادکلن معرفی گردید. عطر و ادکلن زنانه و مردانه ناسوماتو بلک افغان دارای رایحه‌ای بسیار خاص بوده و با قدرتی اعجاب انگیز در پخش بو و ماندگاری به همراه جذابیت بالا به گونه‌ای طراحی شده که از استشمام رایحه‌ی آن سیر نخواهید شد.

عطر و ادکلن زنانه و مردانه بلک افغان
معرفی عطر بلک افغان

ادوکلن زنانه و مردانه ناسوماتو بلک افغان (Nasomatto Black Afgano) نت‎ آغازینش برگ شاهدانه است و بویی شبیه به حشیش را برای شنونده تداعی می‎کند و در نت میانی در قلب رایحه‌ی خود با آمیزش عناصری همچون رزین، قهوه و تباکو مصرف کننده را به رایحه‌ی خود وابسته می‎سازد. در نت اصلی و در انتهای مسیر بویایی خود عطر زنانه و مردانه ناسوماتو بلک افغان با پخش رایحه‎ی ترکیبی از عناصری همچون بخور، عود و تولید حرارت بالا، این اثر شگفت انگیز را پایدار و ماندگار می‎کند. ادکلن زنانه و مردانه بلک افغان با رایحه‎ی سنگین و فوق بالایی که دارد مناسب فصول سرد سال بوده و از آن می‎توان در مجالس خاص شبانه لذت برد.

برای مشاهده مشخصات جزئی و تاریخچه این عطر به سایت منبع مراجعه فرمایید: www.nasomatto.com و اما در ادامه ویدئویی برای آشنایی بیشتر با رایحه و مشخصات ظاهری این عطر تهیه شده است:

افرادی که جویای جلب توجه دیگران به سمت خود هستند استفاده از این عطر به آنها پیشنهاد می‎شود. بر خلاف تصور افرادی که فکر می‎کنند رایحه‎های تند باعث سردرد می‎شوند این عطر این‏گونه نبوده. در شش ساعت اولیه‎ی مصرف پخش بوی عالی و ردگذاری داشته که رفته رفته از تاثیر آن کاسته می‎شود. حداقل زمان ماندگاری عطر بلک افغان دوازده ساعت و بر روی الیاف پوشاک تا سه روز باقی می‎ماند.


5 دیدگاه برای “معرفی عطر بلک افغان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *