معرفی و بیوگرافی برند جوپ (!Joop)

در سال 1978 برند Joop! جوپ توسط یک طراح آلمانی به نام Wolfgang Joop  تاسیس شد که فعالیت اصلی این برند در زمینه مد و تولید لوازم آرایشی بود . برند Joop! جوپ برگرفته از نام خانوادگی طراح آن همراه با علامت تعجب(!) می باشد. سایت اصلی برند جوپ: www.joop.com

Joop در سال 1982 اولین مجموعه لباس خود را به نمایش گذاشت و در سال 1985 تولید لباس مردانه را خط تولید خود اضافه کرد. اولین عطر زنانه شرکت جوپ در سال 1987 به نام JOOP! Femme با رایحه ی خاصی تولید کرد.

معرفی و بیوگرافی برند جوپ
معرفی و بیوگرافی برند جوپ

دو سال بعد عطر محبوب زنانه دیگری به نام JOOP! Homme را به بازار معرفی کرد. این که بالاترین فروش عطر را این دو عطر برای شرکت به همراه داشت باعث رشد و تکامل برند Joop! در زمینه مد، زیورآلات، عینک، عطر و لوازم خانگی بود.

معرفی و بیوگرافی برند جوپ
معرفی و بیوگرافی برند جوپ

Wolfgang Joop ولفگانگ جوپ در سال 2001 این شرکت را ترک کرد ولی نامش بر روی این کمپانی باقی ماند که در سال 2008 ، شرکت به یک خانه مد سوئیسی واگذار شد. Joop! با همکاری برند Coty که در زمینه مد و لوازم آرایشی فعالیت داشت، توانست محصولات خود را در کشورهای اتریش، سوئیس و آلمان عرضه کند و در حال حاضر به عنوان یکی از محبوب‎ترین برندهای عطر در آلمان شناخته می شود . دختر ولفگانگ جوپ به نام Jette Joop با تولید چند نوع رایحه در بازار عطر نیز  فعالیت دارد. برند Joop! در بازه زمانی 1987 تا 2013 35 عطر و ادکلن در کارنامه عطری خود ثبت کرده است. مستر نوز یا همان آقای بینی متخصص عطر مشغول به کار در برند Joop! برای طراحی عطر جوپ عبارتند از : Creations Aromatiques, Michel Almairac, Sophie Labbe, Alienor Massenet, Benoist Lapouza, Christophe Raynaud, Francis Kurkdjian, Gilles Romey, Louise Turner, Calice Becker and Michel Girard.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *