عطر مخصوص دانشجوها

این مطلب تقدیم می‌شود به همه دختران و پسران دانشجوی عزیز و دوست داشتنی کشورمان که با تمام سختی‌ها و فراز و نشیب‌ها به تحصیلشان ادامه می‌دهند.

در این مقاله چند نمونه عطر و ادکلن ( ادوکلن ) به شما معرفی می‌کنیم که هم از لحاظ قیمت و هم از نظر رایحه و هم از نظر پخش و ماندگاری بسیار مناسب شخصیت شما دانشجویان است.

1-عطر فرانک الیور نیچر – Nature Franck Olivier
عطری است خنک و شیرین با ماندگاری بالا، شیرینی و ماندگاری این عطر به اندازه‌ایست که دختر خانم‌ها انتظارش را دارند. ترکیبات عطر نیچر عبارتند از: مرکبات، میوه و رایحه هلو و لیمو، ترنج، عطر یاس، دارچین، گل برف و سیب کمی هم مشک و سدر و چوب صندل. ادکلنی دوست داشتنی با قیمتی بسیار مناسب است.

عطر فرانک الیور نیچر
عطر فرانک الیور نیچر

2-عطر آرمانی کد لونا -Armani Code Luna Giorgio Armani

همانطور که خودتان می‌دانید بهتر است دختر خانم‌های جوان از عطرهای ملایم و شیرین استفاده کنند به همین دلیل گزینه بعدی ما عطر آرمانی کد لونا است. این عطر به ماندگاری و پخش بوی بسیار خوب مشهور است و رایحه ملایم و شیرینی دارد. رایحه لونا مخلوطی از مرکبات و وانیل، ترکیبی از رایحه ترنج، پرتقال تلخ و گلابی به‌اضافه شکوفه نارنج، بوی چرم، چوب سرو، دانه تونکا و وانیل است.

عطر آرمانی کد لونا
عطر آرمانی کد لونا

3-دیویدف گیم اینتنس – Game Intense Davidoff

گزینه پیشنهادی ما به پسران دانشجو خرید عطر گیم اینتنس دیویدف برای استفاده در فصل پاییز و زمستان است. رایحه Game Intense گرم و تلخ بوده و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است. گرمای آن مناسب روزهای سرد سال است و تلخی ماندگار آن هم جذابیت و وقاری که پسران به دنبال آن هستند را ارائه می‌دهد. رایحه این ادکلن ترکیبی است از جو سیاه، زنبق، اسانس نعناع هندی، گل لادن، چرم و در نهایت چوب آبنوس.

خرید عطر گیم اینتنس دیویدف
دیویدف گیم اینتنس

4-کلوین کلاین شوک – CK one SHOCK Calvin klein
سی‌کی‌شوک عطری از برند کلوین‌کلاین است که در سال 2012 روانه بازار شد و از همان ابتدا در بین جوانان جای خود را باز کرد. این عطر رایحه‌ای ملایم و شیرین دارد که از ماندگاری خوبی برخوردار است. با توجه به اینکه نسخه 200 میلی آن بسیار مرقون به صرفه است این عطر گزینه مناسبی برای پسران دانشجو است. رایحه این عطر از مرکبات خوراکی است.

عطر کلوین کلاین شوک
عطر کلوین کلاین شوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *