عطروادکلن‎های اسپرت برای مردان و زنان ورزشکار

در این مقاله به معرفی عطر و ادکلن‌های اسپرت مناسب برای مردان و زنان ورزشکار می‌پردازیم. این عطر و ادکلن‌های اسپرت بهترین انتخاب برای فصل بهار ورزشکاران آقا و خانم است.

یک شیشه ادکلن طراوت

Ralph Lauren، POLO SPORT WOMAN

ادکلن با طراوت
یک شیشه ادکلن طراوت

POLO SPORT WOMAN از دسته‎ی ادکلن‌های قدیمی اما بسیار پر طرفدار است. این ادکلن رایحه خنک و نسبتا تندی دارد و انتخابی بسیار مناسب برای خانم‌های ورزشکار و فعال است. استفاده از این ادکلن باطراوت بعد از ورزش صبحگاهی را در جسم و روح شما زنده می‌کند. این ادکلن به دلیل داشتن رایحه لیمو، فریزیا، پنجه مریم خنکا و گل‌های رز مخملی دارای طراوت خاصی است، که با مهارت تمام با عطر چوب صندل، عنبر، بوته وحشی جاوی و نعناع هندی ترکیب شده است.

ادکلن طالب رقیب!

HUGO BOSS، BOSS BOTTELD SPORT

عطر رایحه خنک و ملایم
ادکلن طالب رقیب!

اگر وزرشکار هستید و روحیه‎ی رقابتی دارد حتما BOSS BOTTELD SPORT را تست کنید. این عطر برای آن دسته از آقایانی طراحی شده است که طرفدار هیجانات ورزشی هستند. این رایحه آنچنان انرژی‌ای در شما ایجاد می‌کند که ناخودآگاه خودتان را برای حاضر شدن در برابر رقیب آماده می‌بینید! این ادکلن ترکیبی از لیمو و اکالیپتوس همراه با گریپ‌فروت، مقداری هل و اسطوخودوس است به همین دلیل این عطر رایحه خنک و ملایمی دارد.

ادکلن بمب انرژی

Burberry، SPORT ICE FOR WOMEN

رایحه خنک و گلدار
ادکلن بمب انرژی

زمان ورزش که برسد شما به ادکلن اسپرتی نیاز دارید که با رایحه خنکش خستگی بعد از ورزش را از جسم و روحتان پاک کند. ادکلن SPORT ICE زنانه بربری مناسب خانم‌ها بعد از ورزش است. این ادکلن به دلیل دارا بودن رایحه خنک و گلدار احساس حرکت، پویایی و نشاط را تا چند ساعت‌ بعد از ورزش در شما زنده نگه می‌دارد، علاوه بر این انرژی لازم برای ادامه روز را در شما زنده می‌کند.

ادکلن آماده برای‌ یک روز پرکار!

CHANEL، CHANEL HOMME SPORT

عطر اسپرت با رایحه خنک
عطر اسپرت

این عطر اسپرت با رایحه خنک و شاداب آنچنان سرزندگی‌ای در شما ایجاد می‌کند که با تمام توان یک ورزشکار حرفه‌ای خود را آماده یک روز پرکار و سخت می‌بینید آن هم با وسوسه‌ای عجیب برای تلاش و تحرک هرچه بیشتر! ترکیب رایحه‎ی این عطر شامل عطر پرتقال ( از نوع ماندارین )، رایحه‌های دریایی، کمی هم فلفل و سدر البته شکوفه‌های بهارنارنج، عطر دانه‌های تونکا، هل، وانیل و مشک و عنبراست.

ادکلن رها‌تر از باد!

Escada، Sport Country Weekend

طراحی شیشه عطر Escada
ادکلن رها‌تر از باد

خانم‌هایی که طرفدار ورزش هستند می‌توانند سراغ عطر Sport Country Weekend که از طراحی‌های کمپانی Escada با رایحه چوبی و کم‌وبیش تند است، بروند. این عطر که از سری مجموعه Escada Sport است با رایحه خنک خود حس آزادی و رهایی را در شما ایجاد می‌کند، درست‌‌ همان حسی که بعد از یک ورزش سخت اما دلچسب تجربه‌اش می‌کنید! طراحی شیشه عطر Escada به نوبه خود خاص و قابل توجه است. ترکیبی است از رایحه گل رز و گل ساعت، مقداری هم صمغ، سنبل و چوب صندل.

ادکلن بفرمایید هیجان!

DOLCE&GABBANA، the one sport

رایحه سبک و خنک ادکلن the one sport
ادکلن the one sport

رایحه سبک و خنک ادکلن the one sport دقیقا‌‌ همان چیزی است که شما بعد از یک ورزش دلچسب می‌توانید از رایحه آن لذت ببرید. این ادکلن محصول سال 2012 کمپانی DOLCE&GABBANA است، رایحه آن خنک و تلخ با رایحه‌های چوب‌های معطر است. رایحه چوبی این ادکلن در شما‌‌ همان حس تحرک، تازگی و پویایی بعد از ورزش را زنده می‌کند. هر وقت که احساس کردید نیاز به کمی هیجان دارید، سراغ این ادکلن بروید!

ادکلنی برای لحظات بدون توقف

YVESSAINTLAURENT، L HOMME SPORT ETD

انتخاب ادکلن L HOMME SPORT
ادکلنی برای لحظات بدون توقف

ادکلن L HOMME SPORT ETD ادکلنی است ویژه مردان جوان که محصولی تازه از کمپانی ایوسن‌لورن، آن هم مردان ورزشکار. این ادکلن با رایحه تند و خنکش انرژی‌ای به شما می‌دهد که مدام خود را در حال حرکت آن هم حرکتی رو به جلو و بدون لحظه‌ای توقف تصور می‌کنید. ترکیب رایحه این ادکلن شامل گل شاه‌پسند، ترنج، گشنیز، چوب‌های جنگلی، هل، سدر، و در ‌‌نهایت عنبر است. با انتخاب ادکلن L HOMME SPORT هرکجا که باشید می‌توانید هیجان و نشاط ساعات ورزش را در وجودتان حس کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *