عطرهایی با طراحی‎های متفاوت

مهمترین ویژگی یک عطر خوب در عرصه‎ی عطر و ادکلن رایحه است. منحصر به فرد بودن یک عطر مخصوصا از نظر رایحه باعث محبوبیت آن عطر یا برند می‎شود.

عطرهایی با طراحی‎های متفاوت
عطرهایی با طراحی‎های متفاوت

علاوه بر رایحه عامل دیگری هم باعث خاص شدن و پرطرفدار شدن عطر یا برند می‎شود.

عنصر هنر تاثیر اساسی در طراحی یک عطر دارد. طراحی عطر، از طراحی نت‎ها، رایحه‎ها و زمان‎بندی پخش نت‎ها شروع می‎شود و تا بطری، جعبه، تبلیغات و سایر موارد مرتبط با یک عطر ادامه می‎یابد.

گاهی وقت‎ها شکل شیشه عطر باعث جذب مخاطب می‎شود. مطمئنا اگر اهل خرید عطرهای مختلف باشید، تابحال با شیشه ها و بطری‎های عجیب و غریب و جالبی برخورد کرده اید که شاید به خاطر همین تفاوت ظاهری حتی اگر به رایحه این عطر علاقه‌ای هم نداشته باشید، نام یا نهایتا شکل شیشه عطر به خوبی در ذهن شما درج شده است.

متفاوت و عجیب بودن بطری عطر دلیلی بر خوب بودن محتویات آن ظرف نیست. بوییدن رایحه‎ها کلا یک امر نسبی است و هر رایحه‌ای برای هر شخص بوی خاص خود را دارد، اما باز هم باید تاکید کرد که داشتن یک جعبه و شیشه بسیار شیک و زیبا و متفاوت دلیلی بر خوش‎بو محسوب شدن یک عطر نمی‎شود.

خرید عطر
عطرهایی با طراحی‎های متفاوت

شیشه‎ها و رازها

معمولا هر برندی در صنعت عطرسازی تلاش می‎کند با طراحی منحصر به فرد ردپایی از طراحی خود را در تمام محصولاتش باقی بگذارد تا مصرف کننده بتواند خانواده عطر را از روی شیشه به راحتی تشخیص دهد. اما در این میان برندهایی هم هستند که سعی می‎کنند با ایجاد تفاوت و تغییرات فراوان جلب توجه کنند. اغلب طراحان سعی می‎کنند از قابلیت‎های موجود در طراحی شیشه عطرها استفاده نمایند تا به انتقال مفهوم و هدف واقعی عطر کمک کنند. طراحی شیشه‎ها نقش مهمی در انتقال احساس و هدف طراح به مصرف کننده دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *