عطرهای گرم مناسب هوای پاییزی

1- عطر شیرین / Ted Lapidus Silk Way 75ml

این عطر مربوط به 10 سال پیش است. اما هنوز هم که هنوزه بوی آن کهنه نشده و تازگی و طراوت خود را حفظ کرده و کاملا نمونه بارز یک عطر شیرین است. این عطر اسم جالبی دارد، راه ابریشم. ترکیبات رایحه آن شامل سه رایحه مرکبات، سیب و هلوی قرمز است. اما رایحه پایه آن عنبر، وانیل بوربن، عود و مشک سفید است. رایحه میانی این عطر گرم و شیرین است، مجموعه‌ای از رایحه‌های دارچین سیلان، اطلس سدر، گل یاس و گیاه پائونیاست.

عطر گرم و شیرین
عطر شیرین

2 – عطر ترش / Hugo Boss Deep Red

این عطر مربوط به سال 2001 است. سازنده انگلیسی این عطر (( قرمز عمیق )) بار محصول خود را با نام تجاری روانه بازار کرده است. این عطر یادآور طعم مرکبات است به همین دلیل عطری ترش به حساب می‌آید. این عطر 90 میلی‌لیتراست و حاوی پیش رایحه نارنگی، انگور سیاه، گلابی و پرتقال است. میان رایحه آن زنجبیل، فریزیا، ختمی است و رایحه پایانی آن، ترکیبی از رایحه‌های گیاهان سدر، مشک، چوب صندل و وانیل است. معمولاً افراد جوان و زیر 40 سال از طرفداران این عطر هستند. فصل استفاده آن، پاییز و زمستان به ویژه روزهای سردتر آن است. اما زمان استفاده آن محدود به ساعات خاصی در شبانه روز نیست.

عطرترش
عطر ترش

 3 – عطر ملایم / Lalique Nilang 100ml

رایحه این عطر نشاط بخش و گرم است و 100 میلی‌لیتری است. به دلیل به کار رفتن عطر گل‌های مختلف در این عطر آن را دلفریب کرده. این عطر مناسب با ادارات و محل کار شماست چون ترکیبی از رایحه‌های ملایم و تند از جمله گل نیلوفر آبی است. این محصول را می‌توانید در پاییز و زمستان استفاده کنید و از آن لذت ببرید. این عطر بیشتر مناسب استفاده در روز است. این محصول مناسب خانم‌های جوان زیر 40 سال است. در صورتی که قصد خرید عطر ملایم را دارید این عطر گزینه مناسبی است.

خرید عطر ملایم
عطر ملایم

 

 4 – عطر تلخ / Yves Saint Laurent Opium

یک عطر فرانسوی است که محصول 2009 است. این عطر که دارای حجم 90 میلی لیتری، مناسب خانم‌های زیر 40 سال است. بر عکس مورد قبلی که مناسب روزها بود، این عطر را می‌توانید در شب‌ها استفاده کنید و از آن لذت ببرید. یک رایحه گرم و تلخ است که پیش رایحه آن از ترنج و انگور سیاه، رایحه گیاهان سبز معطر تشکیل شده است. میان رایحه این عطر، گل یاسمن برزیلی و زنبق وحشی و رایحه پایانی آن سدر، چوب صندل، وانیل و مشک است. قیمت این عطر گران است اما برای افرادی که طرفدار عطرهای خاص هستند گزینه مناسبی است.

عطر تلخ
عطر تلخ

5 – عطر ملایم / Armand Basi In Red

عطری در حجم 100 میلی لیتری، لوکس با رایحه گل‌ها برای خانم‌هاست. این عطر ملایم و نشاط بخش محصول کشور اسپانیا بوده و باز هم مناسب جوانان است. این عطر را می‌توانید در تمام ساعات شبانه روز استفاده کنید. مزیت بسیار خوب این عطر آن است که محدودیت فصلی ندارد و در تمام طول سال قابلیت استفاده را دارد. یک عطر گرم و شیرین با پیش رایحه ترنج، زنجبیل و دارچین، میان رایحه گل یاسمن، گل رز، یاس و برگ سوسن و رایحه پایانی که از مشک و چوب‌های معطر است.

عطر گرم و شیرین
عطر ملایم

با مطالعه این مقاله به راحتی می‌توانید عطر پاییزی مورد علاقه خود را انتخاب کرده و جهت خرید عطر اقدام نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *