معرفی عطرهای معروف و گران

در این مطلب شما را با تعدادی از گران‌‌ترین عطرهای دنیا آشنا می‌کنیم.

Herm’s 24 Fauborg

عطر هرمس عطریست که در سال 1995 عنوان عطر زنانه را از آن خود کرد و جایگاه آن همواره در لیست 10 برند برتر عطر گران‌ قیمت دنیا است، قیمت این عطر 1500 دلار است ویژگی شاخص این عطر براق کنندگی پوست است، پس از استفاده از آن صورتتان براق می‌شود.

10 برند برتر عطر گران قیمت دنیا
عطر hermes

Jar Parfums Bolt Of Lightning

عطر Jar Parfums دارای ماندگاری بالا و بویی لطیف و منحصر به فرد است که نه تنها برای چند ساعت بلکه برای روزها بر روی پوست می‌ماند. این برند گزینه بسیار مناسبی برای تابستان است که قیمتی در حدود 765 دلار دارد. اگر به ندرت و برای اتفاقات خاص از عطر استفاده می‌کنید و بالا بودن قیمت عطر برایتان چندان اهمیتی ندارد، ارزش این مقدار هزینه کردن را دارد و می‌توانید آن را به کلکسیونتان اضافه کنید.

قیمت عطر
عطر Jar Parfums

Jean Patou’s Joy

از ویژگی‌های این عطر رایحه‌ای کلاسیک و بی‌انتها و ماندگار که برازنده همه خانم‌های پرزرق و برق و مجلل است که شخصیت و جذابیت فردی را تغییر می‌دهد. سازنده این عطر جین پاتو است. عطر Jean Patou در سال 1930 توسط خود جین پاتو که سازنده این عطر است در فروشگاه‌های مهم به قیمت 800 دلار عرضه گشت.

عطر Jean Patou
عطر Jean Patou

Shalini Parfums Shalini

عطر Shalini Parfums  به دلیل رایحه‌ی شهوانی‌ای که دارد توصیف کننده عصر مدرن حاضر و مناسب این دوره است. این عطر به توصیف زنانی بی‌خیال و مستقل که ویژگی‌های زنان این دوره است می‌پردازد.

عطر Shalini Parfums
عطر Shalini Parfums

D Hardrien Goutal Eau Annick

عطر D Hardrien Goutal در سال 1996 با طعم‌هایی چون طعم ترنج، لیمو، لیمو ترش، ریحان، گریپ فروت، نعناع، نارنگی، شاه پسند و درختان جنگلی در بازار عرضه گردید. قیمت این عطر 1500 دلار است.

عطر D Hardrien Goutal
عطر D Hardrien Goutal

Baccarats Les Larmes Sacress De Thebe

این عطر هم جزء آن دسته عطرهایی است که به سختی در بازار یافت می‌شود. این عطر ترکیبی از کندر و گیاه مراست. قیمت این عطر 1700 دلار است و علاوه برکیفیت و خلوص بالا، بت شیشه جذابش نظرها را جلب می‌کند. ( به شکل هرم سه بعدی )

معرفی عطرهای معروف و گران
معرفی عطرهای معروف و گران

4 . Chanel No. 5

این عطر گران و بسیار محبوب هم است. عطر chanel no.5 با اینکه قیمت بالایی در حدود 1850 دلار دارد ولی بر طبق آمار در هر 30 ثانیه یک عدد از این عطر در دنیا به‌فروش می‌رسد. با این حال هنوز یکی از مارکهای محبوب افراد مشهور و افراد طبقه بالای جامعه است.

عطر chanel
عطر chanel

Caron , s Poivre

عطر Caron ,s Poivre هم زنانه است و هم مردانه. این عطر در سال 1954 با قیمت 2000 دلار توسط کارون ساخته شد و به دلیل قیمت بالا و تعداد معدود آدمهایی که توانایی پرداخت چنین قیمتی را داشتند به تعداد محدود عرضه گردید.

عطر Caron ,s Poivre
عطر Caron ,s Poivre

Clive Christian No.1

عطر Clive Christian No.1 سال 2001 و 2008 عنوان گرانترین عطر دنیا را از آن خود کرد. در حقیقت این همان عطری است که کتی هولمز در روز نامزدیش به خود زد و قیمتی باور نکردنی 2150 دلار دارد.

گرانترین عطر دنیا
عطر Clive Christian No.1

Imperial Majesty Clive Christian

عطر Imperial در سال 2006 در تحقیقی که فوربس انجام داد به عنوان گرانترین عطر دنیا شناخته شد و بخشی از تجملات افرادی است که رایحه منحصربه‌فرد این عطر را دوست دارند. اگر با توجه به قیمت بسیار بالایش که در حدود 215000 دلار است و امروزه می‌توان با پرداخت چنین هزینه‌ای یک ماشین خرید، بتوانید آن را بخرید و به خانه ببرید مزیت بالایی برایتان به ارمغان خواهد آورد.

گرانترین عطر دنیا
عطرImperial

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *