بررسی عطر تام فورد اکستریم (Tom Ford Extreme)

تام فورد طراح آمریکایی است که با برندهای معروفی همچون Gucci و Yves Saint Laurent همکاری داشته وی در سال 2000 موفق شد جایزه بهترین طراح بین المللی در نیویورک را از آن خود کند.
یکی از عطر‌های منحصر به فرد این طراح تام فورد اکستریم است.

طراح تام فورد اکستریم
تام فورد اکستریم

Tom Ford for Men Extreme
بوی سیگار و چرم نزدیک‌ترین کلماتی است که می‌شود به رایحه این عطر نسبت داد. تام فورد اکستریم را به کسانی توصیه می‌کنم که به دنبال رایحه‌های متفاوت و خاص هستند، در عطر تبحر دارند و تولیداتی همچون Lalique Encre Noir و Terre d Hermes را استفاده کردند و از آن‌ها لذت بردند.
تحلیل ترکیبات عطر:
نت اولیه این عطر ترکیبی از رایحه‌های میوه‌ها و گیاهان باز می‌شود. لیموی ایرانی، ریحان، بابونه، هل، دارچین و ادویه‌های به کار رفته برای نت ابتدایی ترکیب با طراوت وفوق العاده‌ای را ایجاد می‌کند که گرم نیست. گرمای عطر با حالتی چوبی در نت دوم آغاز می‌شود که ترکیباتی نظیر چوب سدر و صندل، آلوی سیاه، گل بنفشه، زعفران و آویشن و انجیر سیاه در آن به کار رفته که حالتی دودی مانند به آن می‌دهد.
نت نهایی آن ترکیباتی است از وتیور، کارامل، عنبر و نعناع هندی که عطری با رایحه‌ای گرم و شیرینی‌ملایم را به جا می‌گذارد.
کاراکتر عطر:
کارکتر این عطر بسیار پیچیده است. بیانگر مردیست باهوش، تیزبین، بسیار پر قدرت و موفق. او درعین پوشیده بودن در ظاهری کلاسیک و رسمی، ذهنی باز و مدرن دارد. شکوه‌مند و مجلل و با ابهت است.
مغرور، گرم و پر شور و حرارت است و از جذابیت خود لذت می‌برد.

عطری با رایحه‌ای گرم و شیرینی‌ملایم
عطری با رایحه‌ای گرم و شیرینی‌ملایم

رایحه عطر:
این عطر رایحه‌ای بسیار نزدیک به بوی سیگار و چرم دارد. اما تشابهی با عطرهای قدیمی که این رایحه را داشتند ندارد. این عطر مدرن شدهٔ این سبک بو هست.
گروه بویایی این عطر چوبی-تند است. دارای ماندگاری عالی است.
این عطر مناسب افراد 35 سال به بالا است و در فصل پاییز و زمستان استفاده می‌شود. درسال 2007 تولید شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *