چه عطری برای متولدین چه ماهی مناسب است؟

در این مقاله سعی داریم عطرهای ماههای تولد را برای علاقه‌مندان معرفی کنیم:

عطر فروردین:
فروردینی‎های پرانرژی اولین نشان در منطقه البروج هستند. و اصلا عجیب نیست که پروژه‎های زیادی در دست داشته باشند. این رهبران مشتاق، چالش‎های زیادی را پذیرا هستند، ولی با بهم خوردن تعادل‎شان به راحتی تمرکزشان ازبین می‎رود و در سرانجام رساندن امور دچار مشکلات می‎شوند. رایحه‌ چوب سرو، متولدین برج حمل را با ثبات‌تر کرده است و تمرکز آنها را به اطرافشان بیشتر می‎کند.

عطر فروردین
عطر فروردین

عطر اردیبهشت:
قابل اعتماد، هنرمند و حساس بودن از مشخصه‎های بارز اردیبهشتی‎ها است. ولی از طرفی متولدین ماه ثور می‌توانند تا حدی کوته فکر و لجوج باشند. رایحه گل تنباکو می‎تواند برای این گونه روحیات و عواطف بسیار موثر باشد و ذهن را باز می‎کند و اردیبهشتی‌ها در رایحه طبیعی این گیاه غرق می‎شوند. ناگفته نماند آنها همیشه به دنبال بهترین چیزها در زندگی‌شان هستند.

عطر اردیبهشت
عطر اردیبهشت

عطر خرداد:
متولدین برج جوزا بسیار به دنبال تعاملات و ارتباطات هستند. شوخ طبعی، هوش زیاد و دوست داشتنی بودن آنها در بین اطرافیانشان زبان‌زد است. رایحه اسطوخودوس می‎تواند این دوگانگی شخصیت را به طرز زیبایی آرام و متعادل کند.

عطر خرداد
عطر خرداد

عطر تیر:
تیرماهی‌ها افرادی تربیتی و بسیار وابسته به احساسات هستند، یک تیرماهی می‎تواند در عین حساس بودنش می‎تواند سرسخت و وفادار باشد. البته این خصوصیات فوق العاده می‎تواند از حد خود خارج شود و وقتی این گونه شود، تیرماهی دوست داشتنی تبدیل به فردی بسیار دمدمی و تهدید آمیز خواهد شد. رایحه گل یاسمن یکی از موثرترین رایحه‌ها برای متعادل کردن این حالت است و تیرماهی احساساتی را در بهترین خلق و خوی خود نگاه خواهد داشت.

عطر تیر
عطر تیر

عطر مرداد:
بخشنده، مثبت اندیش و رمانتیک صفات زیبای متولدین ماه اسد است. تمایل به لاف‌زدن نیز در گوشه‌ای از خلقیات آنها دیده می‎شود و عاشق این هستند که در راس توجه همگان واقع شوند. رایحه رز از ماهیت پادشاهی متولدین این برج است و همچنین ذات بسیار رمانتیک آنها حمایت خواهد کرد و در عین حال بعضی از خصیصه‌های تند آنان را متعادل می‎سازد.

عطر مرداد
عطر مرداد

عطر شهریور:
متولدین شهریور بسیار وفادار و باریک‌بین هستند و روحیه ای کمال‌گرا دارند، آنها بسیار از گیاه کندر تاثیر می‎پذیرند.  این رایحه به طور شگفت انگیزی چند منظوره است و می‎تواند به طبیعت سخت برج سنبله را معتدل کند. رایحه کندر صفا و آرامش را ارتقاء داده و باعث می‎شود شهریوری‌ها سخت‌گیری خود را تا حدی کنار بگذارند.

عطر شهریور
عطر شهریور

عطر مهر:
خردمند، فریبنده  و با سیاست از خصیصه‌های متولدین برج میزان است، ماهیت متولدین برج میزان در نزاکتی همراه با خشنودسازی دیگران است. کسانی که تحت سیطره این برج هستند، مقابله را دوست ندارند و طبیعت آسان‌گیر آنها می‎تواند موجب سوءتفاهم عده‌ای شود و آنها را تنبل و غیرمشتاق تصور کنند. رایحه فلفل سیاه می‎تواند بخش احساسی متولدین این ماه را تحت تاثیر قرار دهد، در عین حال برای انجام فعالیت‌های فیزیکی به آنها انرژی خواهد داد. این خاصیت به مهرماهی‌ها نیروی کافی برای متعادل نگه داشتن امور را می‎دهد.

عطر مهر
عطر مهر

عطر آبان:
متولدین برج عقرب از خودشان کاملا مطمئن هستند و خاصیت آهن ربایی دارند، آنها سرزندگی را به جشن‌ها و دورهمی‌ها هدیه می‌برند و از تحسین دیگران لذت می‌برند. آنها چنان گرم می‎گیرند که گاهی رفتارشان با دشمن، درست شبیه دوست‌شان می‎شود. رایحه گل مریم به خوبی با شخصیت آبانی‌ها هماهنگ است و از آنجا که خصوصیت آرام بخش دارد، شعله احساسات قوی بالقوه آبانی‌ها را تا قسمتی خفیف به تعادل می‎رساند.

عطر آبان
عطر آبان

عطر آذر:
متولدین برج کماندار (قوس) با اعتماد به نفس، دست و دلباز و بسیار منحصربه فرد هستند و در زنان متولد این ماه پتانسیل ماجراجویی نیز دیده می‎شود. برای آنکه انرژی آنها که گاهی بسیار بیش از حد معمول می‎شود، به سطح قابل کنترلی برسد، متولدین این ماه تا حد زیادی می‎توانند از رایحه علف وتیور (vetiver) استفاده کنند.

عطر آذر
عطر آذر

عطر دی:
مصمم و بی‌ریا بودن از خصوصیات برجسته شخصیت متولدین برج جدی است. آنها ذاتا رهبری قوی، متمرکز و کارآمد هستند و شاید گاهی لازم باشد کمی احساس داشته باشند. رایحه یاس اسپانیایی و یاس رازقی (عربی) به متولدین دی ماه کمک می‎کند تا کمی بیشتر با بخش احساساتی وجودشان ارتباط برقرار کنند.

عطر دی
عطر دی

عطر بهمن:
بهمن ماهی‌ها صادق و علاقمند به عدالت هستند، آنها مصمم و مبتکرند، ولی می‎توانند به راحتی مسیر صحیح را رها کنند. رایحه نارنج و بهار نارنج برای پرورش و تعادل بخشیدن بخش خلاقیت متولدین برج دلو عالی است.

عطر بهمن
عطر بهمن

عطر اسفند:
متولدین برج حوت خیال پرداز، مبتکر و از ادارک بالایی بهره می‎برند، آنها سخت‎گیر نبوده و در بین دیگر نشانه‌های بروج از قوه تخیل بسیار بالاتری برخوردارند. رایحه چوب صندل بهترین انتخاب برای آنها است تا اسفندی‌های عرفانی و غرق خیال را اندکی به زمین نزدیک کند.

عطر اسفند
عطر اسفند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *